Bilimsel Sohbetler : CKC ile Sınırsız Bilim

Bilimsel Sohbetler : CKC ile Sınırsız Bilim


  • Doktorclub
  • 16-07-2019
Günümüzde bilgi muazzam bir hızla üretilmektedir. Bilimde hergün yenilenen gündemi yakından takip etmek, halkın ve bilhassa karar vericilerin anlayabileceği akıcı bir üslupla anlatmak önemli bir görev haline gelmiştir.

CKC, bu amaç uğruna farklı üniversitelerde görev yapmakta olan Dr. Öğr. Üyesi Cihan Aydın (İstanbul Medeniyet Üniv.), Dr. Öğr. Üyesi Kaan Yılancıoğlu (Üsküdar Üniv.) ve Dr. Cihan Taştan (Acıbadem Üniv. Labcell)'ın bir araya gelmeleriyle oluşmuştur. CKC, özellikle biyoteknoloji ve yaşam bilimleri alanında her geçen gün insanlığa kazandırılan yeni buluşları ve biyoteknolojik güncel bilgileri her hafta "CKC ile Sınırsız Bilim" adlı söyleşilerinde dile getirmektedirler. Ayrıca CKC'nin birlikteliği bilim anlatmaktan öte, bilim ve teknoloji üretiminde de devam etmektedir. Son olarak kendi laboratuvarlarında geliştirmekte oldukları biyoteknoloji eğitim kitleri ile çocuklarımız ve gençlerimiz başta olmak üzere her eğitim seviyesinden insanların yeteneklerini arttırmak yönünde de gayret göstermektedirler. 

CKC ile Sınırsız Bilim Youtube SayfasıLink: https://www.youtube.com/channel/UCDAXQ8bKkUXp1z0dcqROTeA/featured?view_as=subscriber
Daha Fazlası
Kategori: RÖPORTAJLAR